Fantastyczne Błonie

Druzyna Błonie , popisało sie swietnym sezonem poniewaz udało sie im awansowac jako jedynym na Finały Mistrzostw Polski Nike do Warszawy , prezentujac sie w Legnicy bardzo dobrze .

W Lidze natomiast druzyna wygrala az 21 meczy i tylko po jednym razie zremisowala i przegrala co dało brązowe medale , jedynie kto ich wyprzedzil do Galacticos i Spartan Lesnica .

Mistrzowie i Wicemistrzowie jednak odpadli w Legnicy , jedynie Blonie wywalczyly przepustke do Warszawy .

Błonie gromiły ligowych rywali , zadecydowal ostatni mecz z Spartanem ktory przegrali ze spadli na 3 miejsce natomiast w pucharze pechowo tez zostali wyeliminowani przez Dołek , zrewanzowali sie na Polfinalach i Finalach Mistrzostw .

Andrusiak,Bakalarz,Sniegu to trio dało wiele zwyciest i sukcesow w sezonie 2013/2014 i upragniony awans na Fnały gdzie doszli do cwiercifnalu !

Błonie !