Liga Playarena Nike

Sezon 2014/2015

Wstęp:

Liga Podzielona jest na Ekstraklase, 1,2,3,4,5 Lige i u 16

Mistrz jest pewny udziału na Półfinalach Mistrzostw Polski by Powalczyc o Finał w Warszawie  i jest to Nagroda za cały sezon .

38 Meczy w Sezonie , co roku Półfinal rozgrywany jest w innym miescie a Finał Mistrzostw Polski w Warszawie na Stadionie Legii Warszawa lub Poloni Warszawa czy Na Bemowo obiekcie Treningowym Klubu .

Co Sezon wybierany jest Najlepszy Zawodnik Ligi , Krol Strzelcow  a ilosc zgromadzonych pkt za kazdy wygrany mecz i zawodnika meczu wpada na konto i mozna zostac Najlepszym dzięki temu Zawodnikiem w Historii Rozgrywek .

Najlepsze Druzyny i Faworyci Rozgrywek :

-Galacticos , druzyna ktora zakonczyła swoją historie po 10 latach w Playarena Nike , zdobywajac Mistrzostwo Nike Football i mogą pochwalic sie tym jako jedyni z rozgrywek ze udało im sie dostac na Finały Mistrzostw Polski Nike przezywajac piekna przygode o ktorej kazdy marzy .Złoci,Srebni,Brązowi medalisci z Ligi i Pucharu oraz Zwyciescy u16 i 2,3,4,5 Ligi , stali uczestnicy Półfinałów Mistrzostw Polski i Reprezentacji Miasta na Finałach Mistrzostw Polski Nike Football Warszawa .

-Spartan Lesnica , Kolejna Wielka Druzyna , Mistrzowie Polski az 2-krotnie i Byli blisko osiagnac to po raz 3x lecz zabrakło szczescia ,Złoci,Srebni i Brązowi medalisci Ligi , Stali Uczestnicy Półfinalow Mistrzostw Polski i Reprezentanci z Finału Mistrzostw Polski Playarena Nike w Warszawie .

-Błonie , Druzyna ktora reprezentowala jako jedyna nasze miasto w Warszawie na Finałach Mistrzostw Polski , regularnie wystepuja w Połfinalach Mistrzostw Polski , Złoci i Srebni oraz Brązowi medalisci Ligi , zaliczaja sie do grona faworytow tego sezonu by zdobyc wszystko .

-Lgw Stare Miasto to druzyna niesamowicie wzmocniona przez Liderow Odrazoo i Galacticos , maja cel zgarnac wszystko i awansowac po raz kolejny na Polfinaly Mistrzostw Polski oraz Historycznie wywalczyc awans na Finały w Warszawie by byc 4 druzyna ktora miala ten zaszczyt .Zwyciescy Pucharu i Srbeni oraz Brązowi medalisci Ligi .

-Odrazoo , regularnie dostaja sie na Polfinały Mistrzostw Polski i to jest ich cel i by zajac miejsce na podium w Lidze , Brazowi medalisci Ligi Wzmocnieni kilkoma swietnymi zawodnikami .

-T.B Team , Passa zwyciestw  i awansowali w szybkim tempie z 5 ligi do Ekstraklasy , Brazowi medalisci z Pucharu i maja cel by wkoncu pierwszy raz w Historii awansowac na Polfinal Mistrzostw Polski a potem Na Finały do Warszawy , lecz najpierw trzeba zajac wysokie miejsce w Lidze .

Kto Zgranie Wszystko ? Lgw Stare Miasto ? a moze Spartan czy Błonie? Moze jakas niespodzianka będzie ? Przekonamy sie kto zostanie Mistrzem Sezonu .

Zapraszamy do Rozgrywek : http://playarena.pl

Nike Football Warszawa !